Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie


Informacje dla maturzystów TUTAJ Nowe wiadomości


Na terenie szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa - proszę wyposażyć się w maseczki ochronne na czas egzaminów. Szkoła nie zapewnia zdającym maseczek.


W niedzielę 7 czerwca 2020 r. o godzinie 19:00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Msza Święta w intencji tegorocznych maturzystów.
Msza ta będzie również transmitowana na żywo. Dostęp możliwy przez stronę parafii.

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, 20, czerwiec 2017

Srebro w Streetballu

19 czerwca w Rybniku odbył się finał w koszykówce 3x3. Podczas, gdy niektórzy z Was już odpoczywali, my walczyłyśmy jeszcze o medale. W ostatnich już zawodach w tym roku szkolnym, nasze dziewczyny potwierdziły wysoką formę i po bardzo długiej i trudnej rywalizacji zdobyły upragniony srebrny medal.

Najpierw rozegrane zostały mecze w grupach, gdzie zakończyłyśmy rywalizację na drugim miejscu. W meczu półfinałowym nasza drużyna sprawiła niespodziankę i pokonała głównego faworyta turnieju, zespół z Sosnowca. Niestety w meczu finałowym, zabrakło odrobiny szczęścia i przegrałyśmy 1 punktem z dziewczynami z Bytomia. Jeszcze nigdy nie byłyśmy tak blisko złota!

Tekst i zdjęcia: Anna Błońska

 

wtorek, 20, czerwiec 2017

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą