Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie


Informacje dla maturzystów TUTAJ Nowe wiadomości


Na terenie szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa - proszę wyposażyć się w maseczki ochronne na czas egzaminów. Szkoła nie zapewnia zdającym maseczek.


W niedzielę 7 czerwca 2020 r. o godzinie 19:00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Msza Święta w intencji tegorocznych maturzystów.
Msza ta będzie również transmitowana na żywo. Dostęp możliwy przez stronę parafii.

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

czwartek, 08, czerwiec 2017

WARSZTATY FILMOWE W EKONOMIKU

W dniu 6 czerwca odbyły się warsztaty filmowe nt. „Sąsiedztwo - jak daleko stąd jak blisko”, w których uczestniczyła klasa III TET. Zajęcia przeprowadziła p. Miłka Deluga – w ramach projektu Wędrujący Filmoznawca Filmoteki Szkolnej.

Prowadząca wprowadziła uczniów w tematykę filmową poprzez przypomnienie podstawowych środków wyrazu, jak np. światło, kolor, jazdy kamery czy plany filmowe. Zajęcia miały charakter aktywizujący młodzież, która z zainteresowaniem interpretowała fragmenty filmów: „Pora umierać” Doroty Kędzierzawskiej, „Mój Nikifor” Krzysztofa Krauze i „Poznań 56`” Filipa Bajona. Tworzyła własne storyboardy, wyrażała opinie o zaprezentowanych filmach.

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Roesler

 

czwartek, 08, czerwiec 2017

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą