Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie


Informacje dla maturzystów TUTAJ Nowe wiadomości


Na terenie szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa - proszę wyposażyć się w maseczki ochronne na czas egzaminów. Szkoła nie zapewnia zdającym maseczek.


W niedzielę 7 czerwca 2020 r. o godzinie 19:00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Msza Święta w intencji tegorocznych maturzystów.
Msza ta będzie również transmitowana na żywo. Dostęp możliwy przez stronę parafii.

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, 06, listopad 2018

Wycieczka integracyjna do Brennej

Dnia 25 października br. klasa 1 TE wyjechała na dwudniową wycieczkę do Brennej wraz z wychowawcą p.Agnieszką Roesler i p.Michaliną Cofór.
Głównym celem wyjazdu była integracja i nauka nawiązywania wspólnych relacji.
Pierwszego dnia wyruszyliśmy w pieszą wycieczkę w góry. Gdy dotarliśmy do schroniska na Karkoszczonce popularnie zwanej „Chatą Wuja Toma” był posiłek i odczpoczynek. Po powrocie rozpoczęliśmy integrację - śpiewaliśmy, graliśmy i rozmawialiśmy. Zakończeniem pierwszego dnia była kolacja w formie grilla.
Ostatni dzień wycieczki rozpoczął się od wspólnego przygotowywania śniadania. Po posiłku spakowaliśmy się i wyruszyliśmy w stronę centrum miasta - Brenna. Gdy dotarliśmy na miejsce, udaliśmy się w stronę kawiarnii lub restauracji, by zjeść coś smacznego. Następnie wędrowaliśmy już po raz ostatni w stronę naszego ośrodka, by wejść do autobusu i bezpiecznie dojechać do Wodzisławia i zakończyć wycieczkę.
Jednym słowem integracja pierwsza klasa!
 
Autor: Natalia Żero (Klasa I te)
wtorek, 06, listopad 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą