Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

EGZAMIN MATURALNY – SIERPIEŃ 2019

Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych, a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym: 1. część pisemna – 20 sierpnia 2019 r. (wtorek, godz. 9:00) 2. część ustna – 20-21 sierpnia 2019 r. (harmonogram ustalają dyrektorzy szkół) Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie do 11 lipca br. Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w  terminie poprawkowym. Oświadczenia należy składać w sekretariacie szkoły.


Lista podręczników dostępna jest tutaj. (Z uwagi na trwający proces dopuszczania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręczników do użytku szkolnego w nowych typach szkół, szkolny wykaz podręczników zostanie uzupełniony przed rozpoczęciem roku szkolnego)

wtorek, 06, listopad 2018

Wycieczka integracyjna do Brennej

Dnia 25 października br. klasa 1 TE wyjechała na dwudniową wycieczkę do Brennej wraz z wychowawcą p.Agnieszką Roesler i p.Michaliną Cofór.
Głównym celem wyjazdu była integracja i nauka nawiązywania wspólnych relacji.
Pierwszego dnia wyruszyliśmy w pieszą wycieczkę w góry. Gdy dotarliśmy do schroniska na Karkoszczonce popularnie zwanej „Chatą Wuja Toma” był posiłek i odczpoczynek. Po powrocie rozpoczęliśmy integrację - śpiewaliśmy, graliśmy i rozmawialiśmy. Zakończeniem pierwszego dnia była kolacja w formie grilla.
Ostatni dzień wycieczki rozpoczął się od wspólnego przygotowywania śniadania. Po posiłku spakowaliśmy się i wyruszyliśmy w stronę centrum miasta - Brenna. Gdy dotarliśmy na miejsce, udaliśmy się w stronę kawiarnii lub restauracji, by zjeść coś smacznego. Następnie wędrowaliśmy już po raz ostatni w stronę naszego ośrodka, by wejść do autobusu i bezpiecznie dojechać do Wodzisławia i zakończyć wycieczkę.
Jednym słowem integracja pierwsza klasa!
 
Autor: Natalia Żero (Klasa I te)
wtorek, 06, listopad 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą