Budynek szkoły - ul. Szkolna

 

pracownie


Informacje dla maturzystów TUTAJ Nowe wiadomości


Na terenie szkoły obowiązuje zakrywanie ust i nosa - proszę wyposażyć się w maseczki ochronne na czas egzaminów. Szkoła nie zapewnia zdającym maseczek.


W niedzielę 7 czerwca 2020 r. o godzinie 19:00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Msza Święta w intencji tegorocznych maturzystów.
Msza ta będzie również transmitowana na żywo. Dostęp możliwy przez stronę parafii.

50-lecie

W czasie ograniczonego funkcjonowania szkoły i prowadzenia nauki na odległość uczniowie i ich rodzice /opiekunowie mogą konsultować się z nauczycielami od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

wtorek, 06, listopad 2018

ekonoWiedza prosto z banku – na bank!

Praktyczne zajęcia z bankiem PKO BP SA 

Ciekawe praktyczne zajęcia odbyli uczniowie klasy III uczący się w zawodzie technik obsługi turystycznej w ramach przedmiotu: prowadzenie działalności w branży turystycznej. Uczniowie udali się na wycieczkę przedmiotową do banku PKO BP SA w Wodzisławiu Śl.  Zajęcia poprowadziła Dyrektor Oddziału Pani Aleksandra Kołcz. Uczniowie zapoznali się z nowoczesnymi usługami bankowymi skierowanymi do osób prowadzących działalność gospodarczą, osób zatrudnionych i uczniów. W czasie zajęć młodzież zapoznała się z dokumentami potrzebnymi do założenia rachunku przez prowadzącego działalność w branży turystycznej, a także miała możliwość poznania ciekawych, nowoczesnych, ułatwiających życie usług bankowych. Wśród nich największe zainteresowanie wzbudziły usługi powiązane z biometrią, czyli np. przelewy czy otwieranie konta przy użyciu linii papilarnych czy gestów i mimiki twarzy. To oszczędność czasu i wygoda dla pracowników i przedsiębiorców - podsumowała Pani dyrektor. Uczniowie na zakończenie mieli możliwość zwiedzenia banku. 

Dziękujemy za bardzo ciekawe i inspirujące zajęcia.

Autor: Ekonomista

 

wtorek, 06, listopad 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

E-zasoby projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą