Budynek szkoły - ul. Szkolna
Pracownie gastronomiczne
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - lato
Kilka z naszych pracowni komputerowych - część służy tylko informatykom, a pozostałe wszystkim zawodom
Zieleń na placu wewnętrznym szkoły - wczesna wiosna
Pracownie hotelarskie i pokój hotelowy
Pracownie obsługi turystycznej i handlowców

 

pracownie

EGZAMIN MATURALNY – SIERPIEŃ 2019

Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych, a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym: 1. część pisemna – 20 sierpnia 2019 r. (wtorek, godz. 9:00) 2. część ustna – 20-21 sierpnia 2019 r. (harmonogram ustalają dyrektorzy szkół) Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie do 11 lipca br. Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w  terminie poprawkowym. Oświadczenia należy składać w sekretariacie szkoły.


Lista podręczników dostępna jest tutaj. (Z uwagi na trwający proces dopuszczania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podręczników do użytku szkolnego w nowych typach szkół, szkolny wykaz podręczników zostanie uzupełniony przed rozpoczęciem roku szkolnego)

wtorek, 06, listopad 2018

ekonoWiedza prosto z banku – na bank!

Praktyczne zajęcia z bankiem PKO BP SA 

Ciekawe praktyczne zajęcia odbyli uczniowie klasy III uczący się w zawodzie technik obsługi turystycznej w ramach przedmiotu: prowadzenie działalności w branży turystycznej. Uczniowie udali się na wycieczkę przedmiotową do banku PKO BP SA w Wodzisławiu Śl.  Zajęcia poprowadziła Dyrektor Oddziału Pani Aleksandra Kołcz. Uczniowie zapoznali się z nowoczesnymi usługami bankowymi skierowanymi do osób prowadzących działalność gospodarczą, osób zatrudnionych i uczniów. W czasie zajęć młodzież zapoznała się z dokumentami potrzebnymi do założenia rachunku przez prowadzącego działalność w branży turystycznej, a także miała możliwość poznania ciekawych, nowoczesnych, ułatwiających życie usług bankowych. Wśród nich największe zainteresowanie wzbudziły usługi powiązane z biometrią, czyli np. przelewy czy otwieranie konta przy użyciu linii papilarnych czy gestów i mimiki twarzy. To oszczędność czasu i wygoda dla pracowników i przedsiębiorców - podsumowała Pani dyrektor. Uczniowie na zakończenie mieli możliwość zwiedzenia banku. 

Dziękujemy za bardzo ciekawe i inspirujące zajęcia.

Autor: Ekonomista

 

wtorek, 06, listopad 2018

Szkoła podpisała porozumienia o współpracy z ...

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Okręgowy w Katowicach

 

skwp

projektlogo proj1

eu flag erasmus vect pos

Szkoła Programowania

Szkoła Przedsiębiorczości

 

Zawodowcy

 

Elektroniczne podręczniki

 instaling buzka male

 Projekt z klasą